Хустська районна лікарня готується до відкриття масштабного проєкту.
Дата: 16.03.2021 17:01
Кількість переглядів: 295
Днями перший заступник голови обласної державної адміністрації Мирослав Білецький спільно з головою Хустської районної ради Назарієм Павлієм та головою районної державної адміністрації Віктором Сабадошем з робочим візитом відвідали Хустську районну лікарню.
Наразі тут тривають будівельні роботи з перепрофілюванням приймального та дитячого відділень у відділення екстренної (невідкладної) медичної допомоги, які реалізуються у межах національної програми «Велике будівництво». Про хід виконання ремонтних робіт, інформував директор КНП «Хустська районна лікарня ім.О.П.Віцинського» Михайло Пристая.![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25436388/4e3caa4e70f525ba640659042cf0f3b6.jpg)
Капітальний ремонт з переплануванням приймального та дитячого відділень Хустської районної лікарні ім.О.П.Віцинського під відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги профінансовано з держбюджету та місцевого бюджету.
Крім того, за кошти держбюджету закуплено сучасне медичне обладнання: комп’ютерний томограф, апарат УЗД, цифрову рентген установку, МРТ.![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25436388/32ccdb69025e7bbdb4ba97f8fbf51759.jpg)
«Після завершення будівельних робіт мешканці району зможуть отримувати медичні послуги в сучасних, оновлених приміщеннях лікарні, а медичний персонал буде забезпечено належними умовами праці», - коментує Назарій Павлій
.