ВІДНОВЛЕННЯ РОЗМІТКИ ПІШОХІДНОГО ПЕРЕХОДУ У СЕЛІ СТРАБИЧОВО, ЩО НА ДОРОЗІ М-24 ВЕЛИКА ДОБРОНЬ – МУКАЧЕВО – БЕРЕГОВЕ – КПП «ЛУЖАНКА»
Дата: 12.05.2021 13:38
Кількість переглядів: 253
У дорожньому будівництві застосовуються нові технології, деякі з них вперше. Впровадження інновацій стало можливим завдяки виконання програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».
Служба автомобільних доріг у Закарпатській області звітує про роботу.
У рамках робіт з експлуатації та утримання доріг наразі відновлюють розмітку пішохідного переходу холодним пластиком у селі Страбічово, що на дорозі М-24 Велика Добронь – Мукачево – Берегове – КПП «Лужанка». А також на маршруті M-25 КПП «Соломоново» – Велика Добронь – Яноші.
Розмітку холодним пластиком також нанесли на трасі М-06 Київ-Чоп, що біля КПП «Тиса» на кордоні з Угорщиною.
Пластикові матеріали, на відміну від фарби для розмітки, мають підвищену зносостійкість. Така розмітка еластична, морозостійка та має опір до тепла, термін її експлуатації від 3 до 7 років.Завдяки такій новітні технології нанесення холодного пластику утворюється структурна поверхня, що забезпечує хороше зчеплення шин з дорогою.
Використання холодного пластику для розмітки забезпечує хорошу видимість, підвищує безпеку руху, є функціональною та естетично виглядає на дорозі.
![Фото без опису](https://www.mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/large/public/185006103_836855633706960_4778447098244491742_n.jpg?itok=7TMfPpMh)
![Фото без опису](https://www.mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/large/public/184919423_836855630373627_5490205791006877020_n.jpg?itok=WeNv7caY)
![Фото без опису](https://www.mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/large/public/184902043_836855637040293_2329224663755876948_n.jpg?itok=tWvGJ5mQ)
![Фото без опису](https://www.mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/large/public/184956257_836855593706964_953073457400331113_n.jpg?itok=pWgEO8-f)
« повернутися