Голова ОДА проінспектував хід підготовчих робіт в аеропорті «Ужгород»
Дата: 17.05.2021 15:23
Кількість переглядів: 221
Г
олова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, його перший заступник Мирослав Білецький та голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров провели виїзну нараду на території Міжнародного аеропорту «Ужгород».
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/60a/228/2e6/60a2282e6b2d1623847923.jpg)
Тут тривають підготовчі роботи, реконструкція та роботи по благоустрою задля відновлення роботи структури та прийому перших літаків.
Так, перший рейс із Києва в Ужгород запланований на 1 червня.
Відновлення роботи аеропорту в Ужгороді – принципова позиція Президента України Володимира Зеленського. Адже це ще один спосіб «зшити» країну, з’єднати швидким сполученням західну частину України зі східною та зі столицею.![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/60a/228/2e7/60a2282e70d87493581680.jpg)
« повернутися