Керівники району під час наради обговорили ряд актуальних на часі питань
Дата: 17.05.2021 13:41
Кількість переглядів: 156
![Фото без опису](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-0/s600x600/186508253_343985900682753_2256414580910458398_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=t6zwj3b8apYAX_BG7PI&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&tp=7&oh=463d147dcf287124a1c26fa0b682d939&oe=60C93D2D)
Сьогодні голова Хустськоі? раи?онноі? ради Назаріи? Павліи? взяв участь у щотижневій нараді, яку провів голова райдержадміністрації Віктор Сабадош із керівниками структурних підрозділів РДА.
Присутні обговорили ряд актуальних на часі питань. Зокрема мова и?шла про створення центрів соціальних послуг у територіальних громадах, цифровізація в закладах освіти, пасажирські перевезення в ТГ.
Також розглянули питання щодо виявлення нелегальних автозаправок на територіі? раи?ону, підключення до сервісу «ДІЯ», вакцинаціі? населення від COVID-19.
Далі, керівниками було підведено підсумки та окреслено завдання на поточнии? тиждень.
![На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять, люди стоять та у приміщенні](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/187874627_343985977349412_1785843356316329083_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=tjCCS8vxpZQAX8_JAYP&_nc_oc=AQkd5MyFS7xTuL3KqYoNtvxwGrb4jPxL29e8oq8iXOyA1-7bLH2mgBJiLithfFDf5Ts&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=23e081a2288b25de8e70cc26b04bed20&oe=60CA4794)
![На зображенні може бути: 3 людини та люди стоять](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/186961214_343985904016086_6871563374784990627_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=7lFHOl-gOEcAX-hOxk4&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=1189439647fddca8bbefd309f66f7093&oe=60CA49DF)
« повернутися