Вітаємо першого заступника голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький - вихідця з Хустщини з почесною нагородою!
Дата: 20.05.2021 16:36
Кількість переглядів: 299
Сьогодні під час засідання сесії Закарпатської обласної ради Мирославу Золтановичу вручили Почесну відзнаку командувача військ оперативного командування "Захід" за допомогу у встановленні меморіального знаку Малого Герба України у місті Хуст.
«Я свого часу долучився до встановлення Малого герба як обласний депутат. Для мене сьогодні ця відзнака стала равжньою несподіванкою. І це дуже цінно! Вдячний за цю нагороду, за відзнаку моєї роботи. Але, як і завжди, нагорода - для мене не ![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/60a/630/5e2/60a6305e2ad91456921106.jpg)
. Для мене важливо те, що я можу зробити для своїх земляків і рідного краю. Більше - попереду!-, коментує Мирослав Білецький у своєму дописі у Facebook.