Днями голова Хустської районної ради Назарій Павлій разом з головою РДА Віктором Сабадошем проінспектували хід будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини в с. Березово та с. Н. Бистрий.
Дата: 27.05.2021 15:42
Кількість переглядів: 187
Проєкт будівництва амбулаторій реалізується у рамках програми «Доступна медицина» і знаходяться на фінішній прямій. Тут створюються всі умови для того, щоб якісно обслуговувати жителів Горінчівської територіальної громади та піклуватися про їх здоров’я.
«Вже незабаром мешканці громади зможуть користуватися послугами медиків, а останні працювати в сучасних будовах, які відповідають усім вимогам. Об’єкти дійсно тішать своєю красою, функціональністю та охайністю», - коментує Назарій Павлій.
![На зображенні може бути: дерево та гора](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/191722654_350851953329481_2922217847419831513_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=WvOUe-Dsu9YAX-Qycff&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=699a1bd12bc098d0d0028adeeae1aafc&oe=60D4936A)
![На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/192086095_350851926662817_2727009428917850513_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=6KbpAwZEoAcAX9Bq7GI&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=597a83e8302fb2ee057b6d1b085b7f84&oe=60D6EFB8)
« повернутися