Співпраця Всеукраїнської громадської організації інвалідів УТОГ з Хустською районною радою
Дата: 02.06.2021 16:42
Кількість переглядів: 272
Нещодавно головою районної ради Назарієм Павлієм було направлено заяву-приєднання до публічного договору від 01 квітня 2021 року №01/01-36 про надання послуг доступу до сервісу системи відеозв?язку з перекладачем жестової мови «СЕРВІС УТОГ».
У свою чергу Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Українське товариство глухих» висловило вдячність за готовність створити в установі Хустської районної ради безперешкодний доступ для осіб з інвалідністю зі слуху через «СЕРВІС УТОГ» та надала необхідні для цього дані.
Довідково: «Сервіс УТОГ – 24/7» - це система цілодобового дистанційного відеозв’язку з перекладачем жестової мови Українського товариства глухих», яка передбачає налагодження та стабільну діяльність системи відеозв?язку з перекладачем жестової мови для будь-якої людини з порушеннями слуху, для якої основним засобом спілкування є жестова мова, в цілодобовому режимі. До цілодобової роботи вдалося залучити кваліфікованих перекладачів жестової мови, які працюють також у нічний час та святкові і вихідні дні.
![На зображенні може бути: 1 особа, у приміщенні та офіс](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p526x296/193857351_355227086225301_7195968698014776722_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=El4cVh1SSWQAX_2A0ef&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&tp=6&oh=fcc11b89b38c9ff0676c7b282359ccba&oe=60DC38AA)
« повернутися