Запрошуємо жителів району зробити щеплення! Інформуємо жителів Хустського району, що 19-20 червня працюватимуть три стаціонарні тимчасові пункти щеплення.
Дата: 19.06.2021 09:41
Кількість переглядів: 171
Вони будуть розташовані за адресою:
1. смт. Міжгір’я в примішенні АЗПСМ по вул. Воз’єднання, 4;
2. м. Іршава в приміщенні АЗПСМ провулок Шевченка, 9 а;
3. м. Хуст в приміщенні АЗПСМ по вул. Пушкіна, 13.
Бажаючі вакцинуватись від COVID-19 можуть підходити в пункти щеплень з 08.00 до 16 00 год. к.ч..
Проводитимуть щеплення вакциною рекомендованою ВООЗ для екстреного використання, CoronaVac. Водночас жителям району, які здійснять у Центрі щеплення першу дозу вакцини від COVID-19 гарантовано резервуватиметься й друга доза вакцини. Після отримання двох доз можна буде отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію.
З собою необхідно мати захисну маску та документи, що посвідчують особу (паспорт, індефікаційний код) та бути здоровими![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до вакцинальної кампанії. Щеплюватимуть не лише тих, хто зареєструвався в електронній черзі на порталі «Дія» чи у сімейного лікаря, а й усіх бажаючих. Процедуру щеплень здійснюватимуть працівники мобільних бригад за участі координатора вакцинальної кампанії.
Звертаємо вашу увагу, що імунізація – це єдиний спосіб створити єдиний колективний імунітет та безпечний спосіб подолання коронавірусу.
![На зображенні може бути: одна або кілька осіб](https://scontent.fudj1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p180x540/202244494_367001985047811_3850844216017667193_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=VNoTjETlghgAX-nGFu7&_nc_ht=scontent.fudj1-1.fna&tp=6&oh=4b13c3bd4cef4098aa85a8964ad158c7&oe=60D2CB4B)
« повернутися