22 червня український народ вшановує пам’ять мільйонів людей, життя яких обірвала Друга світова війна.
Дата: 22.06.2021 13:19
Кількість переглядів: 190
У цей день ми згадуємо тих, хто загинув на полі бою. Ми вшановуємо фронтовиків, трудівників тилу, вдів і дітей війни, усіх тих, хто день за днем наближав Велику Перемогу.
Дорогі земляки! Цього скорботного дня схилимо голови у хвилині мовчання перед пам’яттю мільйонів полеглих воїнів, невинних жертв, чиє життя забрала війна.
Сьогодні знову сини та доньки українського народу зі зброєю в руках боронять рідну землю від агресора, захищають територіальну цілісність і незалежність України, нашу свободу, наше майбутнє.
Честь і слава героям!
Вічна пам’ять загиблим!
З повагою
Голова Хустської районної ради
Назарій Павлій
![На зображенні може бути: одна або кілька осіб, пам’ятник та текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/204557488_369101344837875_1384701388861272841_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=ksXEB-3fYigAX9XkAOm&_nc_oc=AQm0H-AEC1Y6vJKAGvAWIURiH5DXkgn_XMEn8Yhh1pi0bciRCWkJknviFoES-c_7yq4&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=d5ad8a0bbcde4158eef87d5f6aa5d0d2&oe=60D6C75F)
« повернутися