Долучайтесь до вакцинальної кампанії
Дата: 25.06.2021 21:43
Кількість переглядів: 416
Запрошуємо мешканців Хустського району долучитися до вакцинування! Цими вихідними, 26-27 червня, у приміщенні сесійної зали Хустської районної ради буде проводитись вакцинація населення від коронавірусу COVID-19.
Всі хто бажає вакцинуватись приходьте до тимчасового Центру вакцинації з 9 00 год к. ч. до 16 год к. ч. за адресою : вул. Карпатської Січі,21 (Хустська районна державна адміністрації, другий поверх).
Щеплюватимуть тих, хто записався в електронну чергу через портал “Дія” чи у сімейного лікаря, а також хто виявив бажання вакцинуватись. При собі необхідно мати документи, що посвідчують особу (паспорт та індефікаційний код), маску та бути здоровими.
В центрах вакцинації жителів району імунізуватимуть вакциною CoronaVac, рекомендовану ВООЗ для екстреного застосування.
Після отримання двох доз щеплення можна буде отримати Міжнародний сертифікат про вакцинацію.
![На зображенні може бути: текст «COVID-19 Vaccine»](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/205587947_371415597939783_2937424965596133854_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=im4-A3r9fhoAX-d73FC&tn=t32sOnbZLjEtE3aZ&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=1e5799ba0dfdfbe2d1c9b5d710d1af40&oe=60E05CBB)
« повернутися