«Куємо майбутнє разом» під таким гаслом пройшов фестиваль народного мистецтва "Гамора-2021" у селі Лисичово Керецьківської територіальної громади Хустського району.
Дата: 28.06.2021 12:48
Кількість переглядів: 261
Назарій Павлій голова Хустської районної ради також приєднався до святкування фестивалю, яке відбулося на території народного музею-кузня "Гамора".
Дійсто розпочалося з традиційної святкової ходи гостей, ковалів та жителів вулицею до центру села, де місцева молодь у колоритному народному вбранні зустрічала їх хлібом-сіллю, танцями й піснями, а потім провела до місця проведення фестивалю.
Вітаючи учасників дійства, голова районної ради Назарій Павлій наголосив: «Гамора - це особливе місце й особливий простір, де час зупинився і дає нам можливість торкнутися минулого в сьогоденні. Сьогоднішній фестиваль це єднання поколінь, і дай Бог, аби й через 100 років Гамора збирала навколо себе тисячі людей. Бережімо народні традиції та цінуймо унікальну водяну кузню, без якої не було б цього фестивалю, що став відомим далеко за межами України».
Далі голова ради відзначив грамотами мешканців села, а також причетних до організації та проведенні фестивалю ковальського мистецтва та народних промислів «Гамора-2021».
Протягом двох днів нa локaції фестивaлю у нaродному музеї-кузні “Гaморa” для гостей фестивaлю були доступні мaйстер-клaси з ковaльствa, гончaрствa, лозоплетіння, різьбярствa тa інше.
Щиро дякуємо мешканцям Лисичово та Керецьківській територіальній громаді в цілому за високий рівень організації проведенні свята.
![Фото без опису](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-0/s600x600/208565613_373296414418368_3091231952488139097_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=xWjr47xpCdAAX-wdCTl&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&tp=7&oh=00e1279fd2786fd517401d444cbb2d54&oe=60DEC6B1)
![Фото без опису](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-0/s600x600/206298333_373295751085101_8574867141530117929_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=rFHEaJ-gh_oAX9N5_Cq&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&tp=7&oh=c92a8f933f714cce44324dc22c7420c5&oe=60DEC39B)
![На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та на відкритому повітрі](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/207470607_373296311085045_7141101939585550990_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=S8AtwP90srUAX_pFT7T&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=b57ba70e3a584f94cb6df877a2e7f932&oe=60DF53FD)
![На зображенні може бути: 1 особа](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/208457402_373295971085079_6470916008069547760_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=gSshwk2kaCUAX-y-Xuv&tn=t32sOnbZLjEtE3aZ&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=b7cf1e6780ae5606c0a26f007c4f990f&oe=60E0156E)
« повернутися