Шановні працівники Національної поліції України!
Дата: 04.07.2021 11:55
Кількість переглядів: 141
Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!
Поліцейські – основна ланка безпеки і порядку в Україні. Сьогодні найвищою оцінкою вашої діяльності є довіра громадян.
Від ваших подальших кроків значною мірою залежить стан суспільства. Ваше завдання – не лише захищати життя, здоров'я, права і свободи громадян України, протидіяти злочинності, боротися із правопорушеннями, забезпечувати громадську безпеку та порядок, а й головне – вселяти в людей віру в неминучість і незворотність реформ, у силу Української держави, здатної себе захистити.
Щиро бажаю, щоб ваші професійні зусилля були нагороджені повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою зростання ваших подальших професійних успіхів.
З повагою
Голова Хустської районної ради
Назарій Павлій
![На зображенні може бути: 5 людей та текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/211144952_377342770680399_2632715434421486048_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=EmVrZPQzwqwAX83Z4Ue&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=8d0bc2d23314918026f8c7d2e3286cd4&oe=60E85BD4)
« повернутися