Голова Хустської районної ради Назарій Павлій взяв участь у нараді з головами районних рад краю під керівництвом голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова.
Дата: 05.07.2021 16:08
Кількість переглядів: 176
Під час зустрічі обговорили важливе питання функціонування районних рад області, а також одноголосним рішенням підтримали кандидатуру голови Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко до складу Правління Асоціації районних та обласних рад, зокрема, у комісію з питань бюджету та оподаткування.
![Фото без опису](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p526x395/212626926_378125323935477_7196302096126932362_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=d0vsfTZakBQAX8hJZed&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&tp=6&oh=57796f1ea7a3cc8893001edf67797f8a&oe=60E72A24)
![На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять, люди стоять та у приміщенні](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/211830424_378125283935481_2165820353098277310_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Cj-lp9yt8vEAX8riDlm&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=413f3c95b69c349a4280b99a481ec0f1&oe=60E7BCB7)
![На зображенні може бути: 4 людини та у приміщенні](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/212937879_378125277268815_9142493727815446875_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=VaHBMXZWiPgAX-sQDGA&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=9a097a02accc35ac2596170bf14e9097&oe=60E82E09)
« повернутися