Нарощуємо темпи вакцинації!
Дата: 10.07.2021 09:36
Кількість переглядів: 146
За минулу добу, 9 липня, встановили рекорд, зробивши 3712 щеплень.
Першу дозу від Covid-19 отримали 1651 осіб, а другу – 2061 людина.
Завершили вакцинальний цикл 24053 закарпатці.
В країні триває 4-й етап вакцинальної кампанії, у рамках якої, окрім категорій осіб із попередніх трьох етапів, вакцинують також людей віком від 18 до 59 років із супутніми захворюваннями. Окрім того, в області почали вакцинувати великі організовані колективи.
Не збавляємо обертів, аби до осені якомога більше закарпатців були захищеними. Вакцини є, а вакцинальні центри працюють, де чекають кожного, хто хоче отримати щеплення.
Нагадаю, що з наступного тижня Центри вакцинації працюватимуть вже у кожному місті Закарпаття,- зазначає перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький
![На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/215210661_381512670263409_912078276229946786_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=gP_9GP099gsAX_h6bhn&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=d3e5359018f753d3f978b714d16ffe29&oe=60F0A9DE)
« повернутися