Привітання голови районної ради з Днем святих апостолів Петра і Павла
Дата: 12.07.2021 09:38
Кількість переглядів: 164
Сьогодні відзначаємо свято Петра й Павла. Апостоли Петро й Павло особливо шануються як учні Ісуса Христа, що після смерті й воскресіння Сина Божого почали проповідувати й поширювати вчення Євангелія по всьому світу.
Від щирого серця вітаю Вас із цим великим святом! Бажаю міцного здоров`я, щастя й добробуту кожній родині. Нехай завжди буде благословенна наша рідна Україна , а свято ввійде в кожний дім миром, щастям і радістю.
З повагою
Голова Хустської районної ради
Назарій Павлій
![На зображенні може бути: 2 людини та текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p180x540/215157666_382720520142624_6176958604845188896_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=sPr0xTqWjaYAX_SvtUc&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=ff0787aad3fc770b2f106f55cf235ce8&oe=60F12B1C)
« повернутися