«Відновлений маршрут М-23 дозволить розвантажити КПП у Чопі», – Анатолій Полосков
Дата: 22.07.2021 15:46
Кількість переглядів: 187
![На зображенні може бути: на відкритому повітрі](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p180x540/222266125_2683502695286547_7137381753262269417_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=DAw2v0f6aEYAX8WLZY3&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=5f79118692a6814ab89554561bb0c846&oe=60FD8DC8)
У межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво» ремонтують автошлях М-23 Берегово – Виноградів – Велика Копаня.
Про це повідомляє голова Закарпатської облдержадміністрації Анатолій Полосков.
За словами очільника області, тривають роботи з відновлення під’їзду до КПП «Вилок». Оновлений, він допоможе розвантажити пункт пропуску на українсько-угорському кордоні в місті Чоп.
«Маршрут протяжністю майже 50 км має міжнародне значення, оскільки веде до Румунії та Угорщини і з’єднує транспортні потоки між трьома країнами.
Прикордонну інфраструктуру відновлюємо завдяки реалізації амбітного плану Глави держави, адже якісні дороги – пріоритет», – зауважує Анатолій Полосков.
Наразі на частині шляху вже завершили основні етапи, зокрема відфрезерували зношене дорожнє полотно, влаштували шар суміші для вирівнювання профілю. На кількох ділянках траси М-23 дорожники встановлюють шар основи.
У Службі автомобільних доріг у Закарпатській області повідомляють, що попереду – влаштування вирівнюючого шару крупнозернистого асфальту та фінішного шару щебенево-мастикового асфальтобетону.
« повернутися