У Хустській районній раді відбулось підписання грантових договорів
Дата: 29.07.2021 10:40
Кількість переглядів: 171
У Хустській районній раді відбулось підписання грантових договорів з переможцями Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад та Програми підтримки міжрегіональної співпраці «Змінимо країну разом».
З вітальними слова до учасників заходу звернувся голова Хустської районної ради Назарій Павлій: "Приємно бачити реальні приклади небайдужих громад, які використовують будь-яку таку можливість, щоб залучити додаткові кошти на розвиток своїх територій. Бачимо, що всі проекти різні, але точно дуже важливі. Попереду ще дуже багато спільної роботи і важливих подій. Результатом сьогоднішнього дня стануть ідеї, які перетворяться в мету і обов’язково будуть реалізовані у життя, згуртованою командою однодумців з громад та «Єврорегіон Карпати-Україна». Бажаю переможцям втілити задумане в життя, аби вже найближчим часом розповідати про результати реалізації проєктів".
Також учасників заходу з цією важливою подією для Закарпаття привітали виконавча директорка Асоціації ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” Галина Литвин та заступниця голови правління Асоціації “Єврорегіон Карпати – Україна”, керуюча справами Закарпатської обласної ради Мирослава Ливч.
Зазначимо, що цими проєктами громади отримають можливість вирішити проблемні питання та розвивати вже наявний потенціал.
Щиро вітаємо переможців конкурсу та бажаємо їм натхнення і подальших перемог.
![На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, у приміщенні та текст «кий район»](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/226304082_394252762322733_9111363476148038189_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=9mvh8jV_-rAAX9uqcj7&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=54c4bf03d2128557ff58c60edbe18451&oe=61288DC8)
![На зображенні може бути: 9 людей та люди стоять](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/226699743_394252828989393_7231717934130710669_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=FSoxFOpLzgcAX_jqUQE&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=0dc5703be1803e0f27de8a7b5402b582&oe=612722FE)
![На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенні](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/225796251_394252778989398_1569536593780251522_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=46Tjm_AKyJUAX9aoLrv&_nc_oc=AQm5Ctto3leCzggmJt81mL-CfQqBkzXJoipBW5rNMjIaDQGIekQSnw7vx75TTqecNxA&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=9248a3f9b81da088d801acce0a9587d3&oe=612852AB)
« повернутися