Шановні працівники будівельної галузі району!
Дата: 08.08.2021 14:24
Кількість переглядів: 152
Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем будівельника!
Ви обрали дуже складну, але водночас надзвичайно важливу професію, адже будівельна галузь є одним з важливих індикаторів розвитку і стабільності економіки країни.
Ваша діяльність — зразок для усіх, хто прагне принести практичну користь своїй країні та співвітчизникам. Результати вашої роботи оточують кожного з нас.
Саме завдяки високому професіоналізму, невтомній енергії, багаторічній праці багатьох поколінь будівельників створювалися сотні важливих для жителів нашого району об’єктів інфраструктури: житлові будинки, лікарні, школи і дитячі садочки, будинки культури і сільські клуби, заклади торгівлі та багато інших.
З почуттям вдячності за ваш вклад у розбудову Хустського району бажаю вам невичерпної енергії, щастя та міцного здоров’я!
Нехай День будівельника надихає вас на нові професійні звершення, успішну реалізацію проектів, підкорення нових висот! Нехай все задумане збувається, а кожен новий день приносить злагоду, мир та достаток у ваші родини!
З повагою
Голова Хустської районної ради
Назарій Павлій
![На зображенні може бути: у приміщенні та текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/220373702_400811048333571_7424063302135730460_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-4&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=FYlk9DJhvjkAX--HqM3&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=545246ddc5fb8fb8912fbb7ea632d44d&oe=6136B2CB)
« повернутися