У Міжгір‘ї триває реконструкція спортзалу Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.
Дата: 06.08.2021 14:25
Кількість переглядів: 149
Перебуваючи з робочою поїздкою на Міжгірщині, голова районної ради Назарій Павлій разом з народним депутатом України Михайлом Лабою та першим заступником голови облдержадміністрації Мирославом Білецьким оглянули хід реконструкції спортзалу та поспілкувалися з підрядником.
Проєкт має важливе соціальне значення для тутешніх громад та Закарпаття в цілому і перебуває під особливим контролем Офісу Президента України.
Тут буде великий спортивний зал, фойє, вбиральні, санвузли, технічні приміщення, душові кімнати, гардеробні, медичний пункт, трибуни, тренерська кімната, а також приміщення, де буде можливість проводити спортивні заняття малим групам, спортивні секції.
В результаті виконання всіх робіт це буде найбільший та сучасний спорткомплекс в області, де будуть створені комфортні умови для занять спортом.
![Фото без опису](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p526x395/232262775_400096665071676_616746261779817162_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-4&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=u3HPpTcitIsAX9mdnsX&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=c78f5f81a5f56f50fa6b64afe65e0595&oe=61363B42)
![Немає опису світлини.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/233005541_400097068404969_1548604584605760013_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-4&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=SvV9hbmSRvEAX9sXi89&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=10985f275c68119308812f221e84306d&oe=61381034)
« повернутися