Привітали карпатського довгожителя.
Дата: 03.08.2021 14:31
Кількість переглядів: 151
Привітали карпатського довгожителя.
102 роки прожити – не поле перейти! Підтвердженням слів з народної мудрості стала нелегка доля поета і прозаїка, заслуженого працівника культури України, громадського діяча Петра Степановича Продана з села Вучкове Хустського району, якому саме сьогодні виповнилося 102 роки від Дня народження.
Петро Степанович народився у багатодітній сім’ї залізничника. Після закінчення Хустської гімназії, вступив на філософський факультет Будапешського університету. Учителював у Хусті, Синевирській Поляні та Вучковому. В останньому працював директором школи. 37 літ педагогічної діяльності принести Петру Степановичу заслужену повагу і шану. Він став відмінником народної освіти.
До вітання іменинника долучився голова Хустської районної ради Назарій Павлій, який побажав міцного здоров‘я, щастя, добробуту й родинного тепла.
«Життя Петра Степановича є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню. Дай йому Бог ще багато світлих днів і щасливих років»,-зазначив Назарій Павлій.
![Фото без опису](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p526x395/229784280_398096075271735_6809340188499260923_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-4&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=odSkZL7rnF4AX_yCrAm&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=1f3bf5d462aec4cab723070795160c81&oe=6139E6DA)
![На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/226554829_398096158605060_4350175970943784633_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-4&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=p1mYo62uKlYAX_OK4sJ&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=75daeadd43055bc3312af07f1ac1794b&oe=61398DB5)
![На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять, на відкритому повітрі та дерево](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/231604567_398096091938400_8304196547179775692_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-4&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=-neXSIBHP1wAX_xx8uO&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=c15753aa52ce254ef71b6cfb8160bdde&oe=6139B2B6)
« повернутися