В районі центри вакцинації працюють щоденно!
Дата: 30.07.2021 14:37
Кількість переглядів: 141
По всій Україні триває вакцинальна кампанія. Тож повідомляємо мешканцям Хустського району, що пункти щеплень доступні кожному і задля зручності працюють щоденно.
Знаходяться вони за адресами: м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 21 (будівля Хустської районної державної адміністрації, сесійна зала, 2-ий поверх); в м. Іршава, пров. Шевченка, 9 (1-ий поверх поліклініки) та смт. Міжгір’я, вул. Возз’єднання, 4.
Графік роботи незмінний: в будні - з 10 00 к.ч. до 15.00 к.ч., а у вихідні – з 09 00 к.ч. по 16 00 к.ч..
Прохання брати з собою паспорт, захисну маску та ідентифікаційний код.
Слід зазначити, що закарпатцям, які зробили одне щеплення, важливо не проґавити час для проведення наступного, а ті, хто щепився двома дозами вакцини від COVID-19, вже можуть отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію!
Не будьте пасивними. Адже загальна імунізація – основний та найефективніший спосіб захистити себе та свої родини!
![Немає опису світлини.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p180x540/226330969_395016872246322_1790730320155738385_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-4&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=X8y2D1ydYTMAX-Lac3j&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=84e51872ecc1142f50d16e26ff2e4632&oe=6138870D)
« повернутися