В УжНУ централізовано вакцинуватимуть студентів та працівників вишу
Дата: 09.09.2021 09:16
Кількість переглядів: 151
В УжНУ стартував новий етап вакцинації.
Ще навесні працівники університету могли централізовано зробити щеплення проти COVID-19, тепер імунізація на базі навчального закладу доступна і для студентів.
Для здобувачів освіти розробили анкету у форматі Google-форми, яку розіслали на корпоративні пошти. Так, студент реєструється для вакцинації, формуються списки, після чого організують бригаду лікарів, які здійснюватимуть імунізацію в УжНУ.
Як зазначила регіональна координаторка вакцинальної кампанії від COVID-19 у Закарпатській області Вікторія Тимчик, якщо на одному факультеті буде 100 охочих зробити щеплення, то туди одразу виїжджатиме мобільна група. В іншому разі оберуть загальну локацію для вакцинації студентів та викладачів.
Про конкретний час та місце повідомлятимуть телефоном або через керівників структурних підрозділів.
На вибір студентів і працівників УжНУ будуть доступні вакцини Pfizer та AstraZeneca.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/613/8fc/7a8/6138fc7a8bb8c718773786.jpg)
« повернутися