На узбіччях дороги в смт Вишково оновлюють зливові труби
Дата: 09.09.2021 10:04
Кількість переглядів: 141
Як повідомляє голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, завдяки президентській ініціативі Володимира Зеленського «Велике будівництво» відновлення дорожньої інфраструктури краю триває щодня.
Зараз ремонтують кілька автошляхів, серед яких і Т-07-37 Хуст - Шаян - Буштино.
«У смт Вишково проводять комплекс робіт, зокрема підрядна організація на початку населеного пункту розпушує дорожнє полотно, трохи далі – почала укладати перший вирівнюючий шар асфальтобетону», — зазначає очільник краю.
Інша група фахівців у межах ремонту дороги в смт Вишково перевлаштовує та очищає труби зливової каналізації. Це необхідно для якісного та швидкого відведення талих і дощових вод.
За словами Анатолія Полоскова, для довшої служби доріг не тільки влаштовують новий асфальтобетон, а й виконують усі інші важливі етапи капітальних та поточних ремонтів.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/613/9af/a43/6139afa430755467414514.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/613/9af/a96/6139afa961fa0992531491.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/613/9af/ac9/6139afac9c84e168005211.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/613/9af/afd/6139afafd1d6c029900846.jpg)
« повернутися