На під'їзді до КПП «Вилок» укладають верхній шар асфальтобетону
Дата: 10.09.2021 13:53
Кількість переглядів: 181
Як повідомляє перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький, на автошляху М-26 Вилок – Неветленфолу – КПП «Дяково» підрядна організація продовжує ремонтні роботи з оновлення дорожньої інфраструктури у межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво».
Як зазначають у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, на під'їзді до КПП «Вилок» оновлюють дорожнє покриття, зокрема зараз укладають верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону.
«Для успішного завершення ремонту до кінця будівельного сезону, роботи тривають цілодобово», – наголосив Мирослав Білецький.
За його словами, тут уже провели фрезування зношеного покриття, заміну ґрунту для підсилення основи та уклали вирівнюючий шар асфальтобетону.
Попереду – монтаж дренажних лотків, влаштування бордюрів та тротуарів.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/613/b23/629/613b23629166a968640719.jpeg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/613/b23/698/613b2369852c6530044897.jpeg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/613/b23/69d/613b2369d5e08581650824.jpeg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/613/b23/6f8/613b236f8ecb0845259124.jpeg)
« повернутися