Закарпатка Ніколь Маніко виборола чотири медалі на змаганнях з плавання
Дата: 15.09.2021 16:11
Кількість переглядів: 114
У Белграді тривають Всесвітні учнівські спортивні ігри U-15, де змагаються понад дві тисячі представників 36 країн світу у чотирнадцяти видах спорту.
Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк.
На змаганнях у Сербії ужгородка Ніколь Маніко здобула чотири медалі: два «золота» за комбіновану естафету 4х100 м та комплексний заплив на 400 м, срібло за естафету вільним стилем 4х100 м, бронзу за 50 м вільним стилем.
«Ніколь показала дуже високий рівень. Це результат постійних тренувань, самовдосконалення, впевненості та цілеспрямованості. З такою підготовкою у дівчини велике майбутнє», – наголосив Ігор Шинкарюк.
Загалом у збірній Україні на змаганнях понад 300 спортсменів, тренерів, представників штабу. Наша команда за два дні принесла до скарбнички 86 нагород.
Вітаємо Ніколь Маніко та її тренерів Вадима і Наталію Колечків з успішним виступом!
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/614/1ab/c7d/6141abc7d475f203515628.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/614/1ab/cc3/6141abcc34835212400401.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/614/1ab/d09/6141abd09367c217229024.jpg)
« повернутися