У Нижньому Бистрому готуються до будівництва підпірної стінки
Дата: 15.09.2021 16:18
Кількість переглядів: 630
Як повідомляє заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, у межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво» продовжують відновлювати автошляхи області.
На маршруті регіонального значення Р-21 Долина – Хуст у селі Нижній Бистрий підрядна організація розпочала підготовчі роботи з будівництва нової підпірної стінки неподалік дамби.
«Довжина майбутньої конструкції сягатиме 486 м, а висота – 5 м. Основне завдання таких стінок – тримати ґрунт на схилі, перешкоджати його обваленню чи зсуву», – наголосив Ігор Шинкарюк.
За словами заступника очільника краю, також у селі інші групи дорожників відновлюють покриття проїжджої частини, встановлюють водопропускні труби та оголовки.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/614/1f5/34a/6141f534a9cac044277394.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/614/1f5/40a/6141f540a99de297899866.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/614/1f5/428/6141f54288535943819236.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/614/1f5/45c/6141f545c7c6d218077838.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/614/1f5/4dd/6141f54dd8fdb859276278.jpg)
« повернутися