Комітет ВРУ з питань інтеграції України до ЄС презентував підсумки візиту на Закарпаття
Дата: 17.09.2021 07:58
Кількість переглядів: 167
Сьогодні на брифінгу в облдержадміністрації підбили підсумки візиту Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу та Консультативної місії ЄС в Україні (КМЄС) на Закарпаття.
Іванна Климпуш-Цинцадзе, голова Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, зазначила, що обсяг інформації та проблематики є надзвичайно великим.
«Наразі варто зосередитися на модернізації наявних пунктів пропуску, а також визначитися з пріоритетністю будівництва нових КПП, вдосконалити ті процеси, які уже запущено», – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.
Як зазначив голова Консультативної місії ЄС Антті Хартікайнен, ще одним важливим аспектом є налагодження якісних процесів між прикордонною та митною службами.
«Без активної співпраці неможливо досягнути успіху, тому місцева та центральна влади повинні рухатися в одному напрямку.
Ми розуміємо, що роботи багато, але активно працюємо над різними компонентами, що мають скоротити черги на кордонах. Тобто питання пропускної спроможності є одним із пріоритетних. Так само підтримуємо інтегроване управління кордонами, транскордонне співробітництво та боротьбу зі злочинністю на КПП», – підкреслив Антті Хартікайнен.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/614/36d/e05/61436de051676337298571.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/614/36e/342/61436e3421d4e838381523.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/614/36e/38e/61436e38e5549023554374.jpg)
« повернутися