«Особистим прикладом потрібно доносити до населення, що робити щеплення від COVID-19 важливо», – Вікторія Белканія
Дата: 22.09.2021 09:30
Кількість переглядів: 147
Продовжуємо знайомство із закарпатськими медиками, які щоденно борються проти COVID-19.
Сьогодні – це Вікторія Белканія, лікарка загальної практики - сімейної медицини, завідувачка АЗПСМ с.Батфа КНП «Ужгородський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».
У медичній сфері жінка працює вже понад 15 років. Такий досвід дозволяє завжди надавати якісну допомогу пацієнтам та бути готовій до будь-яких надзвичайних ситуацій.
«Ми розпочали забір ПЛР-матеріалу для тестування на коронавірус на базі амбулаторії на початку цього року. А от до проведення вакцинації звичайно долучилися одразу», – зазначає Вікторія Белканія.
За словами лікарки, особистим прикладом потрібно доносити до населення, що робити щеплення від COVID-19 важливо.
«Чим більше людей зможуть перебороти свої побоювання та стереотипи, тим більше будуть вакцинуватися і таким чином захистять себе, своїх рідних та усіх навколо», – наголосила Вікторія Белканія.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/614/9e9/c70/6149e9c703ded712987450.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/614/9e9/cbb/6149e9cbb61a3522190108.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/614/9e9/ccc/6149e9ccc02cd008617318.jpg)
« повернутися