«Стяг – національна символіка, що підтверджує нашу незалежність та демократичність», — Ігор Шинкарюк
Дата: 22.09.2021 16:52
Кількість переглядів: 104
Як повідомляє заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк, у межах президентської ініціативи Володимира Зеленського «Велике будівництво» в Ужгороді нещодавно установили найбільший флагшток Закарпаття.
«Знаково, що відкриття приурочили до 30-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора. Саме стяг є національною символікою, що підтверджує нашу незалежність та демократичність», — наголосив Ігор Шинкарюк.
Варіантів тлумачень у народі багато, проте утвердилася думка, що синій колір у верхній частині прапора – це чисте небо над Україною, а жовтий у нижній – це стигла пшениця на безкраїх українських полях.
«Наш прапор, що майорить тепер на 30-метровому флагштоці, — постійне нагадування про наш шлях до незалежності», — підкреслив заступник голови облдержадміністрації.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/614/b2f/185/614b2f185e6df834825756.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/614/b2f/1b5/614b2f1b517d6044114488.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/614/b2f/1fd/614b2f1fd2326487495034.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/614/b2f/1fd/614b2f1fdd698387859121.jpg)
« повернутися