«Вітрина Закарпаття»: в Хусті презентували віртуальний музей гастрономічної спадщини
Дата: 27.09.2021 13:29
Кількість переглядів: 132
Днями в Хусті презентували проєкт «Віртуальний музей гастрономічної спадщини «Вітрина Закарпаття».
У межах заходу представили поточні результати проєкту «Віртуальний музей гастрономічної спадщини «Вітрина Закарпаття». Також відбулося пілотне тестування елементів етногастрономічних туристичних продуктів створених на засадах сталості гастрономічних локацій у пілотних ТГ.
«Закарпатські страви будуть доступні в цифровому форматі. Віртуальний музей «Вітрина Закарпаття» міститиме базу даних елементів гастрономічної спадщини, що дозволить зберегти традиції приготування і?жі різних етнічних груп та сприятиме промоції гастрономічного туризму в нашого краю», – повідомила начальниця управління туризму та курортів Закарпатської ОДА Маріанна Готра.
Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду, ГО «Імаго культури». Закарпатська ОДА підтримує та сприяє реалізації ініціативи в нашій області.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/18e/12b/61518e12b4c6b629991976.jpeg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/18e/12b/61518e12b8b20759338142.jpeg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/18e/12f/61518e12f0803625762995.jpeg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/18e/130/61518e130046c883374273.jpeg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/18e/133/61518e1332de6413780827.jpeg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/18e/133/61518e1334510986333548.jpeg)
« повернутися