У Закарпатській ОДА відзначили кращих представників туристичної галузі області
Дата: 28.09.2021 09:07
Кількість переглядів: 158
Ватріумі облдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.
«Ми зробили великий крок у промоції туризму та відкрили Закарпаття для всієї України. Сьогодні, набравши ці темпи, не зупиняємося і рухаємося до реалізації нових ідей та проєктів. Розвиток Українських Карпат – це один із пріоритетів, який перебуває під контролем Президента України Володимира Зеленського», – зауважив заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк.
Пандемія відкрила Закарпаття для всієї України, про це також свідчить і рівень туристичного збору: за пів року зібрано більше 6 мільйонів гривень. Заступник очільника області наголосив, що деякі територіальні громади збільшили свою потужність у десятки разів.
За дорученням голови облдержадміністрації Анатолія Полоскова Ігор Шинкарюк відзначив представників туристичної галузі краю.
Почесною грамотою Закарпатської ОДА нагородили:
- Федора Шандора – президента громадської спілки «Регіональна туристична організація Закарпаття», голову постійної комісії з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації Закарпатської обласної ради;
- Юрія Славіка – екскурсовода, члена «Асоціації фахівців туристичного супроводу Закарпаття»;
- Богдана Пранничука – голову громадської організації «Закарпатський центр розвитку сільського туризму»;
- Маріанну Готру – начальницю управління туризму та курортів облдержадміністрації.
Подяку голови Закарпатської ОДА оголосили:
- команді проекту «Промоція історико-культурної та природної спадщини Ужанської долини через формування нових партнерств та створення спільних продуктів» громадської організації «Щасливі діти»;
- Віктору Петровцію – завідувачу музею-кузні «Гамора» села Лисичово Хустського району;
- Михайлу Белеканичу – директору Мукачівського історичного музею;
- Марії-Маргариті Загуменновій – керівниці громадської організації «Сольва прогрес», заступниці генерального директора по культурно-масовій роботі товариства з обмеженою відповідальністю «Сузір’я»;
- Станіславу Кузьмі – начальнику гірського пошуково-рятувального відділення с. Вішка Ужгородської гірської пошуково-рятувальної групи гірської пошуково-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Закарпатській області;
- колективу Чопського прикордонного загону.
До урочистостей також долучився заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Іванчо.
Вітаємо з Всесвітнім днем туризму та Днем туризму в Україні!
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/1d7/446/6151d7446ef5f547240714.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/1d7/4ca/6151d74cadb86195061767.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/1d7/fe1/6151d7fe1e782351668615.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/1d7/fe2/6151d7fe24885175031740.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/1d8/345/6151d83457375961171182.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/1d8/345/6151d8345b579835881975.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/1d8/34a/6151d834afe7b838106783.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/1d8/34b/6151d834b6702566304058.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/1d8/34f/6151d834f0880004097301.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/1d8/555/6151d8555a4a2116029749.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/1d8/5a4/6151d85a44494477015896.jpg)
« повернутися