Ігор Шинкарюк взяв участь у міжнародному туристичному форумі у Словаччині
Дата: 28.09.2021 09:09
Кількість переглядів: 119
Ігор Шинкарюк, заступник голови Закарпатської ОДА, взяв участь у форумі та дискусійній платформі «Словацько-українська співпраця у туристичній сфері в постпандемічному періоді».
За його словами, разом із командою долучилися до заходів у межах програми відзначення «Днів України у Кошице» за дорученням очільника краю Анатолія Полоскова.
«Словаччина історично наш стратегічний партнер. І попри розпал пандемії у Європі межі співпраці між нашими країнами значно розширено. Закарпаття у цьому кейсі займає одну з ключових ролей.
Перед нами постало чимало викликів. У першу чергу це пов’язано з вільним пересуванням через кордони, що було ускладнено або частково заблоковано у зв’язку з введенням карантинних норм», — зауважив заступник голови облдержадміністрації.
У першому півріччі до України в’їхало майже 6 тисяч громадян Словаччини з різною метою. Цей показник чітко вказує, що транскордонний рух відновлюється.
«Туристичний сервіс Закарпаття готовий зустрічати й приймати словацьких туристів з різним рівнем запитів і демонструвати наш реальний потенціал.
Разом із нашими словацькими партнерами системно працюємо над розвитком цього ключового для суміжних областей і країн напрямку», — підкреслив Ігор Шинкарюк.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/1de/e99/6151dee99a9ad578767552.jpg)
« повернутися