Укладення договору купівлі-продажу авто стане можливим через Дію
Дата: 29.09.2021 09:01
Кількість переглядів: 189
Укладення договору купівлі-продажу авто стане можливим через Дію.
Послуга буде доступна в Електронному кабінеті водія та на Єдиному державному вебпорталі електронних послуг Дія.
Процес триватиме у кілька етапів:
1) авторизувавшись, продавець і покупець повинні будуть заповнити договір в електронному вигляді;
2) після цього документ автоматично буде надсилатися до сервісного центру МВС для проведення усіх передбачених перевірок за відповідними реєстрами;
3) після позитивного опрацювання адміністратором продавець та покупець зможуть накласти кваліфіковані електронні підписи і договір буде вважатися укладеним.
Реєстрація та перереєстрація автомобіля зараз залишаються найпопулярнішими послугами сервісних центрів МВС. Незабаром ця державна послуга стане доступнішою, а також скоротиться час її отримання, повідомила пресслужба Головного сервісного центру МВС.
Це нововведення передбачене постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня № 1007 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”. Воно буде реалізоване сервісними центрами МВС протягом пів року після набрання чинності зазначеної постанови.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/327/ad2/615327ad206c8057845406.jpg)
« повернутися