Для розвитку й оздоровлення: у Класичній гімназії Ужгорода відновили басейн
Дата: 01.10.2021 10:20
Кількість переглядів: 197
Турбота влади про дітей та людей похилого віку традиційно вважається найкращим показником розвитку суспільства.
Розбудова освітніх закладів та спортивної інфраструктури – серед пріоритетів керівництва країни, саме тому реалізація таких проєктів у регіонах традиційно під особливим контролем Глави держави.
Як зазначив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький, одним із об’єктів, відновлення якого очікував увесь Ужгород, був басейн у Класичній гімназії. Його капітальний ремонт пройшов у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
«У межах капітального ремонту басеи?ну у Класичній гімназії Ужгорода частково перепланували приміщення, відремонтували чашу басеи?ну, влаштувавши нове покриття, замінили технологічне обладнання, трубопроводи, сантехнічні прилади та електричні мережі, влаштували систему вентиляціі? та відновили душові та роздягальні», – повідомив Мирослав Білецький.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/5ed/b1d/6155edb1d13cc662682766.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/5ed/c34/6155edc34a397526367537.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/5ed/c35/6155edc353342680971502.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/5ed/c39/6155edc392970392605607.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/5ed/c39/6155edc398af3110360810.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/5ed/c3d/6155edc3d6337205164435.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/5ed/c3d/6155edc3db329005190090.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/5ed/c42/6155edc42924c414875100.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/5ed/c42/6155edc42b4de411388346.jpg)
Відновлений басейн стане чудовою базою для навчання дітей плавати, для розвитку навичок і вмінь у майбутніх спортсменів.
« повернутися