В оновленому приймальному відділенні Мукачівської ЦРЛ сучасне устаткування та просторі приміщення
Дата: 01.10.2021 16:11
Кількість переглядів: 139
Розвиток медицини Закарпаття та покращення матеріально-технічного забезпечення у закладах охорони здоров’я – це пріоритетне завдання для Глави держави та керівництва області.
Заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк прокоментував модернізацію Мукачівської центральної районної лікарні, яку здійснили в межах президентської ініціативи Володимира Зеленського «Велике будівництво».
«Наразі реконструкція І-го поверху хірургічного відділення під відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги Мукачівської ЦРЛ уже завершена», — наголосив Ігор Шинкарюк.
Тепер у медичному осередку нові просторі кабінети, сучасне устаткування та спеціально облаштований бокс для заїзду машини екстреної допомоги.
«Ще в семи опорних закладах охорони здоров’я області функціонують оновлені приймальні відділення. Тому тепер для жителів Закарпаття доступне якісне та швидке медичне обслуговування», — підкреслив заступник очільника області.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/6ff/8e9/6156ff8e91e48224530718.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/6ff/a90/6156ffa90ab7e136824940.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/6ff/aae/6156ffaae4f4f488681934.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/6ff/b59/6156ffb59007e256563169.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/6ff/f10/6156fff10fe76587008035.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/6ff/f4b/6156fff4bfdf9512180795.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/700/2a5/6157002a517b3368108325.jpg)
« повернутися