Представники Закарпатської ОДА взяли участь у забігу RUDOSH-RUN в Іршаві
Дата: 04.10.2021 08:22
Кількість переглядів: 206
Сьогодні заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк узяв участь у забігу RUDOSH-RUN, який організували з нагоди 680-ї річниці з дня заснування міста Іршава.
«Громада вирішила святкувати річницю міста у такому форматі, і це насправді дуже хороше рішення. Таким чином ми залучаємо людей до спортивних заходів, показуємо власним прикладом, що життя – це рух», — зауважив заступник очільника області.
Ігор Шинкарюк разом із представниками департаменту економічного та регіонального розвитку, торгівлі, залучення інвестицій, забезпечення виконання державних програм та контролю за їх виконанням Закарпатської ОДА пробігли 9 км, так званий «мега-рудош» забіг.
Також для усіх охочих були доступні ще 2 варіанти дистанцій: 1 км («лайт-рудош») та дитячий забіг на 300 м («кіндер-рудош»).
«Я сам завжди намагаюся брати участь у забігах, адже саме так відпочиваю та отримую новий заряд енергії», — зазначив Ігор Шинкарюк.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/9cb/f7c/6159cbf7cc048980174749.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/9cb/f98/6159cbf989b8c261553402.jpg)
« повернутися