На Рахівщині будують підпірні стінки між селами Білин і Кваси та у Діловому
Дата: 07.10.2021 13:53
Кількість переглядів: 112
Продовжується ремонт автомобільної дороги державного значення Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів. Будівельні роботи тривають одразу на кількох відрізках безпосередньо у межах Рахівського району. Про це повідомив Мирослав Білецький, перший заступник голови Закарпатської ОДА.
Якісне відновлення та укріплення дорожнього полотна стало можливим завдяки втіленню в життя програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
«Так, на кількох ділянках підрядник будує підпірні стінки, що дозволяє не лише укріпити береги, а й розширити дорогу», – зазначив Мирослав Білецький.
Згідно з даними Служби автомобільних доріг у Закарпатській області такі роботи проводять між селами Білин та Кваси, а також зводять стінку із габіонів у Діловому. За словами першого заступника очільника краю, підрядник планує завершити будівництво таких конструкцій до середини жовтня.
Влаштування низової підпірної стінки із монолітного бетону вже закінчили між селами Ділове і Хмелів.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/eb1/f58/615eb1f5836d7357974548.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/eb1/f8c/615eb1f8c23c1777311369.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/eb1/ff8/615eb1ff8c1ea675136753.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/615/eb2/01b/615eb201b8abe708717365.jpg)
« повернутися