За добу вакцинувалося понад 3 тисячі закарпатців
Дата: 19.10.2021 13:36
Кількість переглядів: 146
Закарпатці продовжують імунізуватися проти СOVID-19, аби в умовах пандемії захистити себе і близьких.
Від початку вакцинальної кампанії в області щеплення зробили 331 854 особи, з них однією дозою вакциновані майже 195 тисяч. Повністю імунізовано — 10,94% населення, а це понад 135 тисяч краян.
За останню добу, 18 жовтня, 1478 осіб отримали першу дозу щеплення, а 1720 – завершили вакцинальний цикл.
Для того, аби в «жовтій», «помаранчевій» чи «червоній» зоні могли працювати заклади освіти, культури, громадського харчування тощо, а подорожі у межах області та за кордон були доступні, закарпатці повинні розуміти відповідальність та свідомо вакцинуватися.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/616/e9b/702/616e9b702dba5420975434.jpg)
« повернутися