«Вакцинуватися необхідно, аби уникнути складного перебігу хвороби та її негативних наслідків для здоров'я», – Аліна Лошак
Дата: 21.10.2021 14:31
Кількість переглядів: 127
Знайомимося з краянами, які прийняли рішення захистити себе та рідних і вакцинувалися проти Covid-19.
23-річна Аліна Лошак працює держслужбовцем і щодня контактує з величезною кількістю людей, тому вирішила зробити щеплення, щоб не наражати на небезпеку ні себе, ні інших.
Сьогодні дівчина імунізувалася в атріумі Закарпатської облдержадміністрації. Розповідає, що рішення вакцинуватися прийняла зважено і перед цим проконсультувалася з сімейним лікарем.
«Я гадаю, що вакцинація дуже важлива, адже ми живемо у суспільстві і повинні піклуватися про власну безпеку та безпеку свого оточення.
Багато моїх знайомих перехворіли на коронавірус у вкрай важкій формі. Вакцинуватися необхідно, аби уникнути складного перебігу хвороби та її негативних наслідків для здоров'я. Це був ще один аргумент, коли приймала рішення щепитися», – наголошує Аліна.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/149/5f3/6171495f32408875749398.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/149/638/61714963853e7089995269.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/149/69d/61714969d6964621353261.jpg)
« повернутися