На Закарпатті проведуть серію семінарів щодо соціально-правового захисту дітей
Дата: 25.10.2021 15:07
Кількість переглядів: 179
Для працівників служб у справах дітей у територіальних громадах області та керівників підвідомчих установ відбудуться навчання щодо соціально-правового захисту дітей. Про це інформує Світлана Якімеліна, начальниця Служби у справах дітей облдержадміністрації.
«Йтиметься про актуальні питання захисту прав дітей, які опинилася у складних життєвих обставинах чи постраждали від жорстокого поводження. Зокрема, про їх виявлення, тимчасове влаштування тощо», — зауважила Світлана Якімеліна.
Учасники семінарів працюватимуть у групах та будуть виконувати практичні завдання, що сприятиме якісному засвоєнню матеріалу.
Навчання триватиме з 26 до 29 жовтня та 3 і 4 листопада.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/69c/dbd/61769cdbd5f15950535607.jpg)
« повернутися