Ремонт дороги у селі Луг завершено
Дата: 25.10.2021 15:30
Кількість переглядів: 167
У с. Луг на Рахівщині повністю відремонтували дорожнє покриття. Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк.
«На маршруті національного значення Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів ремонт триває одразу в кількох населених пунктах, а на певних ділянках роботи на фінальному етапі», – підкреслив заступник очільника області.
Як зазначають у підрядній організації, в Лузі вже нанесли поперечну та поздовжню розмітку, а також позначили пішохідні переходи.
«Окрім цього, для зручності та безпеки пішоходів і водіїв у населеному пункті відновили тротуари й встановили бар’єрне огородження», – додав Ігор Шинкарюк.
Масштабні роботи з відновлення дорожньої інфраструктури області тривають завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/6a0/8fa/6176a08fad529776894127.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/6a0/915/6176a09158f1d454014399.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/6a0/941/6176a09416246953971562.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/6a0/996/6176a09968614594190879.jpg)
« повернутися