Вакцинуватися можна й на залізничному вокзалі в обласному центрі Закарпаття
Дата: 26.10.2021 16:37
Кількість переглядів: 145
У понеділок, середу та п’ятницю зробити щеплення проти COVID-19 можна на центральному залізничному вокзалі в м. Ужгород (вул. Станційна, 9; графік роботи – з 12:00 до 16:00).
Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.
Зокрема, це стосується й потягів: за відсутності необхідних документів провідники не допускатимуть пасажира до поїздки. Особа повинна мати сертифікат про вакцинацію, негативний ПЛР-тест, експрес-тест на антиген, зроблений не пізніше як за 72 години до подорожі, довідку про одужання від COVID-19.
«Ця локація потрібна, аби пасажири та всі охочі могли безкоштовно імунізуватися проти COVID-19 безпечно і зручно безпосередньо перед придбанням квитка чи подорожжю.
Поки що імунізуватимуть тут за гнучким графіком, адже намагаємося уникати нераціонального використання медичних кадрів: у спеціалістів, окрім виконання щеплень, є планові вакцинації, пацієнти, що потребують лікування та консультацій. Якщо ж ця локація матиме великий попит, то ми готові додатково залучати лікарів і збільшити час роботи», – підкреслив Анатолій Полосков.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/7f1/7a2/6177f17a26c28417803151.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/7f1/815/6177f181516e9146898765.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/7f1/815/6177f1815903a122519322.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/7f1/844/6177f1844df9f159998682.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/7f1/89e/6177f189eafae194096822.jpg)
« повернутися