На Іршавщині зводять новий дитячий садок
Дата: 26.10.2021 16:44
Кількість переглядів: 140
Завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на Іршавщині у селі Заріччя будують заклад дошкільної освіти. Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.
«У цьому населеному пункті уже є ДНЗ, проте він розрахований тільки на 55 дітей, а створення нового осередку забезпечить ще 150 місць», – зауважив очільник краю.
Тут будуть виховувати по 15 дітей у двох яслах та ще 120 у шести інших групах. Після будівництва в садку облаштують універсальний зал для музичних, фізкультурних та навчально-ігрових занять.
За словами голови облдержадміністрації, роботи в Заріччі стартували цього року і зараз готовність об’єкта становить 15%.
«Ми працюємо над створенням умов для якісного розвитку та виховання молодшого населення краю. Тож продовжуємо будівництво сучасного просторого закладу дошкільної освіти», – наголосив Анатолій Полосков.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/803/985/617803985d421820028805.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/803/9ca/6178039ca9561422461598.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/803/a2b/617803a2b77b5569291635.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/803/a2b/617803a2b7854566825620.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/803/a66/617803a66ac08015653518.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/803/a85/617803a8533b4766639048.jpg)
« повернутися