В області тривають перевірки за дотриманням карантинних норм та вимог санітарного регламенту в закладах освіти
Дата: 28.10.2021 08:19
Кількість переглядів: 120
Сьогодні очільник області Анатолій Полосков провів нараду з головами РДА, представниками Головного управління Держпродспоживслужби у Закарпатській області та Головного управління Національної поліції в області щодо перевірок за дотриманням карантинних норм та контролю виконання санітарного регламенту в закладах освіти.
«Зараз ми на «жовтому» рівні епідемічної небезпеки, тому повинні дотримуватися усіх карантинних обмежень у місцях скупчення людей на території області, зокрема носити маски у приміщеннях, дотримуватися соціальної дистанції, не перевищувати дозволеної кількості присутніх на масових заходах», — зауважив Анатолій Полосков.
Водночас на Закарпатті здійснюють контроль за якістю та безпечністю харчових продуктів і дотриманням вимог санітарного регламенту для закладів загальної освіти.
За словами голови облдержадміністрації, в області проводять раптові обстеження харчоблоків у закладах освіти. Уже виявлено чимало порушень, деякі з них стосувалися відсутності у працівників медичних санітарних книг, неправильного ведення документації тощо.
Так, Держпродспоживслужба разом із Нацполіцією у різних населених пунктах проводять перевірки щодо дотримання визначених вимог, фіксують порушення та складають протоколи.
«При виявленні порушень важливо одразу реагувати. Це наша спільна робота і спільна відповідальність», — наголосив Анатолій Полосков.
До наради також долучилися перший заступник очільника краю Мирослав Білецький, заступники голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк, Іштван Петрушка, Петро Добромільський, Олександр Пацкан та керівниця апарату ОДА Руслана Натуркач.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/974/184/6179741849c81583304971.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/974/2e2/6179742e2dd88924137014.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/974/317/6179743174fd3575518485.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/974/335/617974335d3a1325642232.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/974/353/61797435300a2012735335.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/974/372/617974372732b978299431.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/974/399/61797439968ec757768619.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/974/3b8/6179743b8a461130265146.jpg)
« повернутися