В обласному центрі Закарпаття вшанували пам'ять полеглих за визволення України від фашистських загарбників
Дата: 28.10.2021 11:54
Кількість переглядів: 129
28 жовтня – 77-а річниця визволення України від фашистських загарбників.
Саме цього дня у боротьбі, що тривала 680 діб, від окупантів звільнили найзахідніший регіон країни – Закарпаття.
Сьогодні в Ужгороді вшанували пам'ять героїв, що в боях віддали своє життя за мир та свободу.
«Військові звільняли рідний край, місто за містом, заради мирного неба, заради кожного українця.
Вічна пам’ять полеглим воїнам у боях проти ворога. Низький уклін за безсмертний подвиг та героїзм», – зазначив очільник облдержадміністрації Анатолій Полосков.
Керівництво області вшанувало пам'ять полеглих хвилиною мовчання і поклало квіти до пам’ятників «Україна – визволителям» на українсько-словацькому кордоні, «Добровольцям Закарпаття – учасникам Другої світової війни» та на Пагорбі Слави в обласному центрі.
До урочистостей також долучилися голова обласної ради Олексій Петров, заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, ветерани війни, військовослужбовці, правоохоронці, представники дипломатичних установ та інші.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/a5b/d1b/617a5bd1b91df701619864.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/a5b/dba/617a5bdba6a72332368123.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/a5b/df6/617a5bdf60273853263720.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/a5b/e2d/617a5be2d646b532168071.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/a5b/e60/617a5be608b17182622879.jpg)
« повернутися