Активний парк відтепер на Тячівщині
Дата: 29.10.2021 15:02
Кількість переглядів: 164
На Тячівщині у селі Нижня Апша створили Активний парк. Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.
Керівництво області разом із громадою реалізувало ініціативу в межах соціального проєкту Президента України Володимира Зеленського «Активні парки – локації здорової України» завдяки програмі «Здорова Україна».
За словами голови облдержадміністрації, на навігаційних табличках біля тренажерів є спеціальні QR-коди, які кожен може просканувати за допомогою смартфона. Після цього користувач обирає рівень складності вправ та виконує їх разом з інструкціями тренера на відео.
Майданчик оснащений брусами, шведською стінкою та іншим інвентарем, що є простим у використанні.
«Це відповідає меті проєкту, адже нам важливо забезпечувати умови для того, аби спорт був доступним кожному незалежно від віку, фізичних можливостей чи інших показників», — підкреслив Анатолій Полосков.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/bda/dc0/617bdadc0c9a9973418630.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/bda/e1e/617bdae1e7e79068428012.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/bda/e53/617bdae53a4a0134574406.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/bda/ec1/617bdaec1c379157201325.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/bda/ec1/617bdaec1c3e8879412331.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/bda/ec5/617bdaec561d1080933340.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/bda/ec5/617bdaec5c67d669622886.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/617/bda/ec8/617bdaec8af98047716618.jpg)
« повернутися