Розпочався ремонт аварійного мосту в с. Велика Уголька на Тячівщині
Дата: 05.11.2021 14:17
Кількість переглядів: 159
На автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С 071111 Угля – Велика Уголька стартував поточний середній ремонт мосту у с. Велика Уголька на Тячівщині. Він перебуває в аварійному стані і давно потребує ремонту. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький.
За його словами, Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області уклала договір із підрядником на 5 млн 860 тис. грн. Об’єкт перехідний, а цьогоріч із Дорожнього фонду на ремонт мосту виділили 2 млн грн.
«Задля відновлення інженерної споруди планують провести ряд робіт, зокрема зробити розчистку у підмостовому руслі, демонтувати огородження, бетонні упори, чорнощебеневе покриття мосту та бетонне покриття тротуарів», – прокоментував Мирослав Білецький.
Окрім того, підрядник розпочне влаштовувати армовану сітку, захисний шар із монолітного бетону, аби укріпити і захистити прогонову будову споруди, а також дорожній одяг на проїзній частині мосту, встановить нове металеве огородження.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/618/507/ef2/618507ef2a321517124264.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/618/507/f11/618507f119e82150398047.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/618/507/f8b/618507f8bf0a4177912848.jpg)
« повернутися