Ремонт стометрового мосту в с. Сімер планують завершити до кінця листопада
Дата: 09.11.2021 08:09
Кількість переглядів: 181
У межах розбудови автошляху Т-07-12 Перечин – Свалява у с. Сімер відновлюють міст. Про хід робіт на об’єкті програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» повідомив Іштван Петрушка, заступник голови Закарпатської ОДА.
«Цей мостовий перехід уже давно перебував у занедбаному стані і потребував якісного ремонту. Поки погода сприяє, дорожники активно працюють над проєктом, завершити його планують уже за два тижні», – прокоментував Іштван Петрушка.
Як інформують у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, зараз тут встановлюють вібраційні шви, які дозволять правильно перерозподілити навантаження і створити стійку мостову конструкцію, проводять армування каркасу та роботи з бетонування.
«Уже невдовзі понад стометровий мостовий перехід у селі на Перечинщині буде повністю відремонтований», – резюмував заступник голови облдержадміністрації.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/618/931/d91/618931d9170d3901304376.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/618/931/e3b/618931e3bcd7f442128734.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/618/931/e68/618931e6875da671215845.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/618/931/e82/618931e82d5d6935117636.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/618/931/fdf/618931fdf3695979640287.jpg)
« повернутися