Моє оточення повністю вакциноване, тому я спокійна за них та за себе, – Любов Шикула
Дата: 09.11.2021 11:49
Кількість переглядів: 175
Лікарка загальної практики - сімейної медицини Ужгородського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Любов Шикула сьогодні працює у Центрі вакцинації в атріумі Закарпатської ОДА.
Пані Любов розповідає, що вона імунізувалася однією з перших – ще у квітні цього року.
«Моє оточення повністю вакциноване, тому я спокійна за них та за себе», – зауважує лікарка.
На запитання, чому важливо робити щеплення від COVID-19, Любов Шикула відповідає, що це необхідно передусім для того, аби уникнути важких наслідків хвороби, створити колективний імунітет і, зрештою, подолати пандемію.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/618/a43/e17/618a43e1702f4994770914.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/618/a43/e47/618a43e477960697934299.jpg)
« повернутися