Мирослав Білецький проінспектував роботу пунктів щеплень на Тячівщині
Дата: 10.11.2021 08:29
Кількість переглядів: 114
У межах робочої поїздки перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький проінспектував роботу пунктів щеплень у Тячівському районі.
За його словами, сімейні лікарі відзначають зростання кількості охочих щепитися. Вакцини є у достатній кількості, тож медики готові вакцинувати все більше краян.
Оскільки на Закарпатті багато заробітчан і чимало з них імунізувалися від ковіду за кордоном, важливо володіти інформацією щодо них, аби знати реальну кількість вакцинованих.
«Тому сімейні лікарі можуть сконтактувати з пацієнтами, з якими у них укладені декларації, і внести дані закордонних сертифікатів в українську базу до загального переліку вакцинованих. Переконаний, коли цю роботу завершать, на кілька відсотків зросте кількість імунізованих закарпатців», – зазначив Мирослав Білецький.
Водночас якщо серед заробітчан є невакциновані чи такі, які отримали лише одну дозу, після приїзду в Україну, традиційно, на свята, вони потребуватимуть вакцини для завершення вакцинального циклу. Потрібно спрогнозувати, яку кількість вакцин треба замовляти.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/618/a9a/d73/618a9ad736942047620235.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/618/a9a/dd8/618a9add818c8937665741.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/618/a9a/dda/618a9adda5cb8908620378.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/618/a9a/e15/618a9ae15bbe1370211800.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/618/a9a/e81/618a9ae819963275247942.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/618/a9a/ed4/618a9aed4c836009187858.jpg)
« повернутися